Tom Cruise, eski rol arkadaşını hiç ihmal etmiyor

1995’te vizyona giren Vampirle Görüşme (Interview with the Vampire) filminde beraber rol alan Kirsten Dunst ve Tom Cruise hâlâ görüşüyor, belki de bunun en büyük nedeni Cruise’un vefalı olması ve jestlerini esirgememesi.

Kirsten Dunst, gotik korku filminde birlikte rol aldıktan 30 yıl sonra bile Tom Cruise’dan hâlâ her yıl Noel pastası aldığını söylüyor. Cruise, tatil sezonunda arkadaşlarına lezzetli beyaz çikolatalı hindistan cevizli kek göndermesiyle ünlü.

Dunst, geçtiğimiz günlerde aradan onca yıl geçmesine rağmen hâlâ Cruise’dan pasta aldığını söylüyor, hatta 2017 yapımı American Made’de Cruise’la birlikte rol alan kocası Jesse Plemons’un da pasta aldığını belirtiyor.

Cruise, Noel pastalarını Woodland Hills, California’da bir aile işletmesi olan Doan’s Bakery tarafından hazırlatıp teslim ediyor.

Tatil şekerlemelerini aralarında Top Gun: Maverick’ten Glen Powell ve War Of The Worlds’den Dakota Fanning gibi eski rol arkadaşlarının da bulunduğu uzun bir ünlü listesine gönderdiği biliniyor.

Dunst, 1994 yapımı Interview With The Vampire’da Cruise, Brad Pitt, Christian Slater, Antonio Banderas ve Thandiwe Newton’la birlikte rol aldığında 11 yaşındaydı. Röportajda film çekimini hâlâ sevgiyle hatırladığını söyledi:

“Geriye dönüp baktığımda güzel anılarım var. Bu güne kadar gördüğüm hiçbir prodüksiyona benzemeyen bir yapımdı. Kostümler ve set… Hayatımın gidişatını değiştirdi.”

Dunst ayrıca Cruise ve Pitt ile çekimler sırasında yaşadığı unutulmaz anları da anlattı. Dunst, Cruise’un; onu sevindirmek için soyunma odasına bir Noel ağacı koyduğunu anlattı.

Ayrıca Dunst, başta Pitt olmak üzere erkek rol arkadaşları tarafından kendisine bir prenses gibi davranıldığını da söyledi: “Evet, neredeyse tamamı erkeklerden oluşan bir setti ama herkes çok nazikti ve hiçbir şey tuhaf gelmiyordu. Brad benim için bir ağabey gibiydi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir